2017 Yılı Katılımcıları : İZMİR - ADANA - SAMSUN Lise Öğrencileri

BİRİNCİLER

Görsel Eser Birincisi - Ömer Faruk Duman - Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi – İzmir – 7.500 TL

Yazınsal Eser Birincisi - İbrahim Demirbaş - Hatice - Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi – Samsun – 7.500 TL


Görsel Eser Birincisi

ÖMER FARUK DUMAN - Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi / İzmir

Yazınsal Eser Birincisi

İBRAHİM DEMİRBAŞ - Hatice - Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi / Samsun


İKİNCİLER

Görsel Eser İkincisi - İrem Yalçın - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi – İzmir – 5.000 TL

Yazınsal Eser İkincisi - Eyüphan İskeleli - Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Samsun – 5.000 TL


Görsel Eser İkincisi

İREM YALÇIN - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi / İzmir

Yazınsal Eser İkincisi

EYÜPHAN İSKELELİ - Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Samsun


ÜÇÜNCÜLER

Görsel Eser Üçüncüsü - Büşra Melis Koçak - Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi – İzmir – 2.500 TL

Yazınsal Eser Üçüncüsü - Berat İncebaldır - Abdulkadir Paksoy Anadolu Lisesi - Adana – 2.500 TL

Görsel Eser Üçüncüsü

BÜŞRA MELİS KOÇAK - Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi / İzmir

Yazınsal Eser Üçüncüsü

BERAT İNCEBALDIR - Abdulkadir Paksoy Anadolu Lisesi / Adana


2017 YILI DİĞER ÖDÜLLER

GÖRSEL ESERLERDE MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. Yunus Arda Güler - Kuzey Adana Final Temel Lisesi – Adana – 500 TL

2. Gürhan Tekin - Kuzey Adana Final Temel Lisesi - Adana - 500 TL

3. İrem Burçe Bozkurt - Özel Terme Çözüm Temel Lisesi – Samsun - 1.000 TL

4. Fahrettin Eğrikanat - Balçova Anadolu Lisesi - İzmir - 1.000 TL

5. Atakan Öztayfun - Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü - 1 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İzmir – 1.000 TL

6. Mert Kaan Alptekin - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir – 1.000 TL


YAZINSAL ESERLERDE MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. Ekin Karya Köse - MEV Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi - İzmir – 1.000 TL

2. Öyküm Göl - Adana Anadolu Lisesi - Adana – 1.000 TL

3. İrem Mayda - Adana Anadolu Lisesi - Adana – 1.000 TL

4. İsmail Burak Özçolpan - İzmir Kız Lisesi - İzmir – 1.000 TL

5. Zeynep Şencan - Namık Kemal Anadolu Lisesi - İzmir – 1.000 TL


FİRMA ÖZEL ÖDÜLÜ ALAN ÖĞRENCİLER

1-          Ahmet Orkun Oviç - Çukurova Toroslar Anadolu Lisesi – Adana 

2-          Ahmet Salih Baysu - Akif Palalı Anadolu Lisesi – Adana 

3-          Aleyna Ayar - Toki Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi - Adana 

4-          Aleyna Durmuş - Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi - Samsun 

5-          Almira Benli - Kipa 10. Yıl Anadolu Lisesi – İzmir 

6-          Alper Kenar - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi - İzmir

7-          Arda Doğrusöyler - Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İzmir 

8-          Arzu Alçın - Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Samsun

9-          Asya Hasar - Rasim Önel Ticaret Mesleki Lisesi - İzmir  

10-        Asya Yankavi - Huriye Süer Anadolu Lisesi - Samsun 

11-        Ayben Özkan - Kozan Fen Lisesi - Adana 

12-        Ayça Güldüler - Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi - izmir 

13-        Ayhan Demirci - Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Samsun 

14-        Aynur Şenyürek - Adana Anadolu Lisesi - Adana 

15-        Ayşe Gül - Toki Köprülü Anadolu Lisesi - Adana 

16-        Baran Gül - Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Adana 

17-        Batuhan Öztürk - Kızılırmak Anadolu Lisesi - Samsun 

18-        Bengü Cayvarlı - Yunus Emre Meslikei ve Teknik Anadolu Lisesi - Samsun 

19-        Berfin Efetürk - Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İzmir 

20-        Berivan Ertoğum - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi – izmir 

21-        Beste Özel - Özel Rota Fen Lisesi - İzmir 

22-        Betül Türkgözü - Akpınar Fen Lisesi - Samsun 

23-        Buket Karahan - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir 

24-        Burak İncekara - TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi - Adana 

25-        Burcu Balcılar - Rotary Anadolu Lisesi - Adana 

26-        Buse Birkan - Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 

27-        Buse Sarpkaya - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir 

28-        Büşra Çetin - Mithatpaşa Anadolu Lisesi - Samsun 

29-        Caner Çetin - Gündoğdu Koleji - Adana 

30-        Cansu Turan - Cihat Kora Anadolu Lisesi – izmir 

31-        Cemile Deniz - Akif Palalı Anadolu Lisesi - Adana 

32-        Cemresu Kıngır - Vali Ziya Paşa Anadolu Lisesi - Adana 

33-        Ceren Balıkçı - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir 

34-        Ceren Bersu Yılmaz - Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi - Samsun

35-        Ceren Coşkun - İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi – Samsun 

36-        Ceylan Öztemel - Ayrancılar Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi - İzmir 

37-        Ceylan Öztürk - Özel Yeni Bakış Temel Lisesi - Samsun 

38-        Çisem Çokçetin - Güzelbahçe 60. Yıl Anadolu Lisesi - izmir 

39-        Damla Bayar - Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi - Samsun 

40-        Damla Özcan -  Adana Erkek Anadolu Lisesi – Adana 

41-        Dilara Yıldırım - Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi - İzmir 

42-        Duru Yapıcı - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana 

43-        Duygu Çetin - Kipa 10.Yıl Anadolu Lisesi - izmir 

44-        Ebru Deberoğlu - Huriye Süer Anadolu Lisesi - Samsun 

45-        Ece Naz Çelik - İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi – Samsun

46-        Ece Toptumuş - Rotary Anadolu Lisesi - Adana 

47-        Ecem Çomalak - İsmail Kulak Anadolu Lisesi - Adana 

48-        Edanur Şahin - Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Samsun 

49-        Egehan Kiremit - Halit Özpirinç Anadolu Lisesi - İzmir 

50-        Ekrem Haydar - Karaisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Adana 

51-        Elif Gümüşay - Tufanbeyli Anadolu Lisesi - Adana 

52-        Elif Nisa Güler - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana 

53-        Elif Nur Ünal - İzmir Atatürk Lisesi – İzmir 

54-        Elvin Tuncel    İzmir Kız Lisesi - İzmir 

55-        Emel Yaren Ustabaşı - Tuğba Özbek Anadolu Lisesi - İzmir 

56-        Emir Kaan Özdal - Ömer Seyfettin Sağlık Meslek Lisesi - İzmir 

57-        Emirhan Büyük - Mithatpaşa Anadolu Lisesi – Samsun 

58-        Eren Pişkin - Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Samsun 

59-        Esra Koca - Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi - İzmir 

60-        Esra Nur Hacıoğlu - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir 

61-        Eylül Kılıç - Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 

62-        Fatma Korkmaz - Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Adana 

63-        Fatma Yaren Kavlak - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana

64-        Fazlı Kesgin - İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi - Samsun 

65-        Feyza Kandemir - Gürçeşme Anadolu Lisesi – İzmir 

66-        Funda Yalçıntuğ - Özel Kemalpaşa Orkunoğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

67-        Furkan Sivri - Balçova Anadolu Lisesi - izmir 

68-        Gaye Nur Ekiz - Kozan Fen Lisesi – Adana

69-        Gizem Çelik - Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Adana 

70-        Gizem Sarhan Arslan - Semih Tınay Anadolu Lisesi – İzmir

71-        Gökhan Karahan - Fatma Saygın Anadolu Lisesi – İzmir 

72-        Gözdenur Gökçe - Özel Samsun Daruşşifa Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi - Samsun 

73-        Gülcan Taş - İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi - Samsun -

74-        Gülsüm Sak - Bornova Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – İzmir 

75-        Halit Kılıç - İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi - Adana 

76-        Hilal Deniz - Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi - Samsun 

77-        Hazel Habil - Yıldız Tınas İzmirlioğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

78-        Helin Öncel - Konak Vecdi Gönül Anadolu Lisesi - İzmir 

79-        Hilal Sarıoğlu - Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Samsun 

80-        İlayda Çayır - Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi - İzmir 

81-        İlayda Fırlar - Özel Rota Fen Lisesi - İzmir 

82-        İlgi Selen Şahin - Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi – izmir 

83-        İrem Gın - Yıldız Tınas İzmirlioğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

84-        İzel Kaya - İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi - Samsun 

85-        Janset Tümer - Hacı Hatice Turgut Anadolu Lisesi - Adana 

86-        Kamile Özçelik - Ayrancılar Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi - İzmir

87-        Kardelen Merttürk - Çiğli Fen Lisesi – İzmir 

88-        Kübra Atıcı - Kozan Fatih Anadolu Lisesi - Adana 

89-        Lara Okmeydan  - İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İzmir  

90-        Mehmet Öncel - Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Adana 

91-          Melek Öz - Bayraklı Nuri Atik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - İzmir 

92-        Melih Oğuz Hoşgit - İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi - Samsun 

93-        Melis Öztürk - Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İzmir  

94-        Meltem Güngör - Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 

95-        Menekşe Merdim - Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi – İzmir 

96-        Mert Işık - Aziz Atik Fen Lisesi - Samsun 

97-        Mine Akgün - Bayraklı Nuri Atik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - İzmir 

98-        Mukaddes Özel - Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 

99-        Mustafa Can - İzmir Anadolu Lisesi - izmir 

100-      Mustafa Çelik - Bayraklı Nuri Atik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi – İzmir

101-      Mustafa Said Şencan - Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi - Samsun

102-      Nazlıcan Yıldırım - Ferzent Bulum Anadolu Lisesi - İzmir

103-      Nevra Küçükçelebioğlu - Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi – izmir 

104-      Nilsu Mahanoğlu - Adana Bilim ve Sanat Merkezi - Adana 

105-      Nilüfer Su Güngörmez - Güzelbahçe 60. Yıl Anadolu Lisesi - izmir 

106-      Nisa Filiz - Adana Anadolu Lisesi - Adana 

107-      Nisan Sağlamtundu - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana 

108-      Oğuzhan Orhan - Akpınar Fen Lisesi – Samsun 

109-      Oya İnözü - Ted Samsun Koleji - Samsun 

110-      Ömer Yiğit Özdal - Ömer Seyfettin Sağlık Meslek Lisesi - İzmir  

111-      Öykü Doğan - Rotary Anadolu Lisesi - Adana 

112-      Öykü Gül - Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi - izmir 

113-      Öykü Yaren Uslu - Torbalı Anadolu Lisesi – İzmir 

114-      Özgenur Balamir - Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

115-      Özlem Baklacı - Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Samsun 

116-      Özlem Yıldız - Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi - izmir 

117-      Pelinsu Özden - Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi - Adana 

118-      Rabia Kılıç - Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi – izmir 

119-      Rümeysa Kaya - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana 

120-      Selin Ruçoğlu - İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi - Samsun 

121-      Selvi Hoşaf - İzmir Karataş Anadolu Lisesi - İzmir 

122-      Sena Efe - İsmail Kulak Anadolu Lisesi - Adana

123-      Senem Eklidağ - Asil Nadir Anadolu Lisesi – izmir 

124-      Sevda Toprak - Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İzmir 

125-      Sevgi Tüfenk - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi - İzmir 

126-      Sevilay Ertaş - Tuğba Özbek Anadolu Lisesi - İzmir 

127-      Sıla Altınok - İsmail Kulak Anadolu Lisesi - Adana 

128-      Sıla Karanfil - Piri Reis Anadolu Lisesi – Adana 

129-      Simge Adabay - Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi - izmir 

130-      Sinem Deniz Üstün - Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Samsun 

131-      Sinem Kocaman - Akif Palalı Anadolu Lisesi - Adana 

132-      Sinem Nur Aksoy - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana 

133-      Sude Kahraman - Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi - İzmir 

134-      Sude Mollakadı - Yıldız Tınas İzmirlioğlu Anadolu Lisesi – İzmir 

135-      Şifanur Karakılçık - Toki Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi – Adana 

136-      Tahircan Arslan - Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi - izmir 

137-      Uğur Balta - Rotary Anadolu Lisesi - Adana 

138-      Ulaş Türkoğlu - Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi - izmir 

139-      Utku Şahin - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana 

140-      Ümran Kifayet Arslan - Ferzent Bulum Anadolu Lisesi – İzmir 

141-      Vethanur Çağdaş - Ödemiş Fen Lisesi - İzmir 

142-      Vuslat Çetinkaya - İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi - Samsun 

143-      Yaren Toytekin - ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 

144-      Yasemin Yıldız - Yıldız Tınas İzmirlioğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

145-      Yunus Emre Çelik - Buca Anadolu Lisesi – İzmir 

146-      Zehra Dilara Karabay - Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi - izmir 

147-      Zeynep Duyar - Özel Armada Anadolu Lisesi - Samsun 

148-      Zeynep Ezgi Yalçın - Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi - İzmir  

149-      Zülkarneyn Köden - Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 


FİRMA ÖZEL ÖDÜLÜ ALAN ÖĞRETMENLER

1 -       Sibel Erkal - Piri Reis Anadolu Lisesi - Adana  


2 -       Aylin Çetin - Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Adana 

3 -       Güllü Balkır Özsoy - Hacı Hatice Turgut Anadolu Lisesi - Adana 

4 -       Fatih Kara - Kozan Fen Lisesi - Adana 

5 -       Dilber Dursun - Yıldız Tınas İzmirlioğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

6 -       Berrin Gemici - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir 

7 -       Nilgün Aytürk - İzmir Atatürk Lisesi - İzmir

8 -       Mukaddem Uğurlu - Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi - İzmir 

9 -       Emel Akbal -  Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi - İzmir 

10-      Gülşah Yetkin - Güzelbahçe 60. Yıl Anadolu Lisesi - İzmir  

11-      Mehmet Çelik - Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi - İzmir 

12-      Arzu Akhun - İzmir Anadolu Lisesi - İzmir 

13-      Rüstem Taşçı - Huriye Süer Anadolu Lisesi - Samsun

14-      Afşar Duman - Akpınar Fen Lisesi - Samsun 

15-      Esra Ekşi - İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi - Samsun 

16-      Sabriye Halıç - Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi - Samsun 

17-      Deniz Şahin - Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Samsun 

18-      Mahir Sancı - Ted Samsun Koleji - Samsun 

19-      Havanur Taflan - Mithatpaşa Anadolu Lisesi - Samsun 


DESTEK VEREN BÖLGE FİRMALARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

●    Arsan Kauçuk San.ve Tic.Aş.

●    Aslar Pres Döküm San.A.Ş.

●    Atılım Unlu Mam.San.Tic.A.Ş.

●    Besa Elektrik Elektronik inş.San.Tic.Ltd.Şti.

●    Beybi Plastik Fabrikası San. Aş.

●    Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San.A.Ş.

●    Borşen Boru San.Tic. Ltd.Şti.

●    Coca Cola İçecek A.Ş.

●    Dilek Gıda Üretim ve Paz.Tic.A.Ş .

●    Ece Petrol Otom.İnş.Ltd.Şti.

●    Elektrotel Elek.Telekom.San.ve Tic.Ltd.Şti.

●    Entes Elek.Cih.İml.ve Tic. Ve A.ş.

●    Era Elektronik San.Tic.Aş.

●    Eral İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

●    Erendemir ev Gereçleri San ve Tic A.Ş.

●    Erpar Kauçuk San.Tic.AŞ.

●    Genta Doğaltaş Paz.İnş.San.Tic.A.Ş.

●    Güncan Plastik Amb.San.Tic.

●    Hafele Mob.San.Tic.Aş.

●    İmes Petr.Otom.İnş.Turz.San.ve Tic.Ltd.Şti.

●    İstanbul Silah ve Sav.San.Tic.A.Ş.

●    Kurukahveci M.Efendi Ltd.Şti.

●    Metal Sac Tic.San.A.Ş.

●    Nevzat Altunay

●    Nobis İnş.ve Mob.Üret. San.Tic.AŞ.

●    Önaysan End.Ürün.ve Dış Tic.AŞ.

●    Özşahin Suni Kös.San.Tic.A.Ş.

●    Penta Teknoloji ürünleri Dağıtım Tic. A.Ş.

●    Rede Kimya Ürünleri ltd.

●    S.S. Perşembe Pazarı ve Kasımpaşa Demir.Sit.İşl.Koop.

●    S.S.İmes San.Sit.İşletme Koop.

●    Sarıtaş Çelik San.Tic.Aş.

●    Soydemir Yapı Dek.İnş.San.Tic.Ltd.Şti

●    Standart Pompa Mak.Tic.AŞ.

●    Tatlıbak Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

●    Umur Basım Sanayi Tic. A.Ş.

●    Yıldız Cam İnş.San.Tic.Aş.

●    Yılmaz Kimya San.ve Tic.Aş.

●    Yılmaz Süt San.Tic.Dağ. ve Dep.Hiz.AŞ.

●    Yön İnşaat - İbrahim Salman