2016 Yılı Katılımcıları : DENİZLİ - DÜZCE - MALATYA Lise Öğrencileri

BİRİNCİLER

Görsel Eser Birincisi - EMRE YILDIRIM - Nalan Kaynak Anadolu Lisesi / DENİZLİ - 7.500 TL + Tablet

Yazınsal Eser Birincisi - İBRAHİM ERTUĞRUL - Denizli İş Adamları Mesleki ve Teknik A.L. / DENİZLİ - 7.500 TL+ Tablet


Görsel Eser Birincisi

EMRE YILDIRIM - Nalan Kaynak Anadolu Lisesi / DENİZLİ

Yazınsal Eser Birincisi

İBRAHİM ERTUĞRUL - Denizli İş Adamları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


İKİNCİLER

Görsel Eser İkincisi - ALPEREN ŞİMŞEK - Özel Servergazi Anadolu Lisesi / DENİZLİ - 5.000 TL+Tablet

Yazınsal Eser İkincisi - CEREN NUR CANSEL - Özel Doğa Anadolu Lisesi / MALATYA - 5.000 TL+Tablet


Görsel Eser İkincisi

İREM YALÇIN - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi / İzmir

Yazınsal Eser İkincisi

EYÜPHAN İSKELELİ - Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Samsun


ÜÇÜNCÜLER

Görsel Eser Üçüncüsü - ZEYNEP KUZUCANLI - Özel Uğur Temel Lisesi / DÜZCE - 2.500 TL+Tablet

Yazınsal Eser Üçüncüsü - CEMİLE ALANCI - Özel Servergazi Günay Anadolu Lisesi / DENİZLİ - 2.500 TL+Tablet

Görsel Eser Üçüncüsü

ZEYNEP KUZUCANLI - Özel Uğur Temel Lisesi / DÜZCE

Yazınsal Eser Üçüncüsü

CEMİLE ALANCI - Özel Servergazi Günay Anadolu Lisesi / DENİZLİ


2016 YILI DİĞER ÖDÜLLER

GÖRSEL ESERLERDE MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. HAKKI SARIÇAY / SAFA FURKAN AYHAN - Çal Anadolu Lisesi / Denizli - 1.000 TL

2. SİMGE AYCAN - Denizli Doğa Okulları / Denizli - 1.000 TL

3. MUHAMMED TAHA ATEŞ - Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi / Malatya - 1.000 TL

4. MURAT ÖZCAN - Düzce Güzel Sanatlar Lisesi / Düzce - 1.000 TL

5. EMRE ZORLU - Acıpayam Anadolu Lisesi / Denizli - 1.000 TL


YAZINSAL ESERLERDE MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. CEREN KOŞER - İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi / Denizli - 1.000 TL

2. ELİF BEYZA ÖNEM - Turgut Özal Anadolu Lisesi / Düzce - 1.000 TL

3. MELİHA ATAN - Turgut Özal Anadolu Lisesi / Düzce - 1.000 TL

4. NURGÜL DENİZ - Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi / Malatya - 1.000 TL

5. YASEMİN KOÇKAN - Mustafa İclal Başer Anadolu Lisesi / Malatya - 1.000 TL


FİRMA ÖZEL ÖDÜLLERİ

1. Melis Gökşen Erbakır - Fen Lisesi / Denizli - DES SANAYİ SİTESİ 
2. Keziban Yıldız - Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Denizli - DES SANAYİ SİTESİ
3. Fadime Nur Arpaç - Tavas Anadolu Lisesi / Denizli - DES SANAYİ SİTESİ 
4. Gülsenaz Kurtar / Baha Berk Ünlü - Özel Doğa Anadolu Lisesi / Malatya - ERPAR
5. Eyüphan Özlük - Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi / Denizli - ERPAR
6. Erencan Balcı - Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi / Düzce - ERPAR
7. Erdi Altun - Erdi Güray - Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Düzce - ELEKTROTEL
8. Mert Erbaş - Doğanşehir Anadolu Lisesi / Malatya - ELEKTROTEL
9. Oğuzhan Doğan - Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi / Düzce - ELEKTROTEL
10. İbadullah Kantaş - Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi / Malatya - METALSAC
11. Emel Altun - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Düzce - METALSAC
12. Şükriye Buran - Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi / Denizli - METALSAC
13. Cüneyt Can Dursun - Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi / Düzce - PENTA BİLGİSAYAR
14. Vehbi Can Yıldırım / Harun Reşit Yılmaz / Melih Basılgan / Talha Sakçalı / Cafer Can Yazçalı - Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Denizli - PENTA BİLGİSAYAR
15. Muhammet Emre Gündoğdu - Özel Servergazi Anadolu Lisesi / Denizli - PENTA BİLGİSAYAR
16. Asuman Kuru - Farabi Anadolu Lisesi / Düzce - PENTA BİLGİSAYAR
17. Güzeyde Irmak - Keriman Kamer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Denizli - COCA COLA
18. Hale Ergin - İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi / Denizli - COCA COLA
19. Mehmet Emin Gündoğdu - Düzce Fen Lisesi / Düzce - COCA COLA
20. Hakan Abacı - Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi / Denizli - DİLEK GIDA
21. Hüseyin Aslan - Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Denizli - DİLEK GIDA
22. Kubilay Kılıç - Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Düzce - DİLEK GIDA
23. Kadircan Arslan - Darende Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi / Malatya - İMES PETROL
24. Şahin Naci Yılmaz - Keriman Kamer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Denizli - İMES PETROL
25. Fatma Kaçar - Düzce Güzel Sanatlar Lisesi / Düzce - İMES PETROL
26. Ayşenur Tekin - Hasan Tekin Ada  Anadolu Lisesi / Denizli - SÜTAŞ
27. Hatice Nur Meder - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - SÜTAŞ
28. Hasan Akkuş - Acıpayam Anadolu Lisesi / Denizli - SÜTAŞ
29. Berkay Malakcıoğlu - Turgut Özal Anadolu Lisesi / Düzce - NOBİS
30. Saadet Çapar - Hacı Mehmet Zorlu Çok Programlı Anadolu Lisesi / Denizli - NOBİS
31. Tolunay Türker - Kolukısa Anadolu Lisesi / Malatya - İMES SANAYİ SİTESİ
32. Betül Öğmen - Özel Servergazi Günay Anadolu Lisesi / Denizli - İMES SANAYİ SİTESİ
33. Ayla Cing - Malatya Fen Lisesi / Malatya - ASLAR PRES
34. Ayşegül Dağ - Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Denizli - ASLAR PRES
35. Furkan Berk Karataş - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - ASLAR PRES
36. Kerim Melikşah İnanöz - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - ENTES ELEKTRONİK
37. Fulya Alagöz - Farabi Anadolu Lisesi / Düzce - ENTES ELEKTRONİK
38. Berrenur Makak - Özel Düzce Fatih Fen Lisesi / Düzce - ENTES ELEKTRONİK
39. Betül Gözaydın - Özel Servergazi Günay Anadolu Lisesi / Denizli - STANDART POMPA
40. Ümit Kerem Teke - Turgut Özal Anadolu Lisesi / Düzce - STANDART POMPA
41. Burak Sarıcan - Doğa Anadolu Lisesi / Düzce - STANDART POMPA
42. Yaman Elmas - Doğanyol Çok Programlı Lisesi / Malatya - STANDART POMPA
43. Zeynep Nazlı Kadıoğlu - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - ECE PETROL
44. Hande Gökalp - Özel Doğa Anadolu Lisesi / Malatya - ECE PETROL
45. Ecem Özcan - Düzce Güzel Sanatlar Lisesi / Düzce - ECE PETROL
46. İlayda Berceste Katırcı - Malatya Fen Lisesi / Malatya - BİLNET
47. Talha Buğra Şekerci - Özel Rahime Batur Anadolu Lisesi / Malatya - BİLNET BASKI SİSTEMLERİ
48. Nedime Erğin - Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Denizli - BİLNET BASKI SİSTEMLERİ
49. Barış Tercan - İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Okulu / Denizli - BİLNET BASKI SİSTEMLERİ
50. Aleyna Çarpar - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - BEYBİ
51. Demet Karakış - Atatürk Kız Anadolu Lisesi / Malatya - BEYBİ
52. Kader Aydınoğlu - Tavas Anadolu Lisesi / Denizli - BEYBİ
53. Melike Darıviranlı - Tavas Anadolu Lisesi / Denizli - DUDULLU OSB
54. Buse Cennet Karakaya - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - DUDULLU OSB
55. Beyzanur Şaşı - Özel Düzce Fatih Fen Lisesi / Düzce - DUDULLU OSB
56. Gamze Özdemir - Düzce Güzel Sanatlar Lisesi / Düzce - DUDULLU OSB
57. Asiye Akdaş - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Malatya - ÖNAYSAN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER
58. Rabia Kapancı - Osman Aydınlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Denizli - ÖNAYSAN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER
59. Sena Alemdar - Doğa Anadolu Lisesi / Düzce - ÖNAYSAN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER
60. Şevval Sena Akyar - Erbakır Fen Lisesi / Denizli - YILDIZ CAM
61. Gamze Koru - Sarayköy Anadolu Lisesi / Denizli - YILDIZ CAM
62. Gamze Baysal - Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Denizli - YILDIZ CAM
63. Nihan Karaduman - Özel Doğa Anadolu Lisesi / Malatya - ERA ELEKTRONİK
64. Şerife Ünnü - Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Denizli - ERA ELEKTRONİK