2015 Yılı Katılımcıları : MERSİN - SİNOP - TEKİRDAĞ Lise Öğrencileri

BİRİNCİLER

Görsel Eser Birincisi - GÖNÜL NUR MİNGSAR - TED Koleji / MERSİN - 7.500 TL + Tablet

Yazınsal Eser Birincisi - SENA YILDIZ - Kapaklı Anadolu Lisesi / TEKİRDAĞ - 7.500 TL+ Tablet


Görsel Eser Birincisi

GÖNÜL NUR MİNGSAR - TED Koleji / MERSİN

Yazınsal Eser Birincisi

SENA YILDIZ - Kapaklı Anadolu Lisesi / TEKİRDAĞ


İKİNCİLER

Görsel Eser İkincisi - FURKAN HAN MERT - Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi / MERSİN - 5.000 TL+Tablet

Yazınsal Eser İkincisi - FATMA DEMİR - Bozyazı Çok Programlı Lisesi / MERSİN - 5.000 TL+Tablet


Görsel Eser İkincisi

FURKAN HAN MERT - Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi / MERSİN

Yazınsal Eser İkincisi

FATMA DEMİR - Bozyazı Çok Programlı Lisesi / MERSİN


ÜÇÜNCÜLER

Görsel Eser Üçüncüsü - MERT UTKU DALGIÇ - Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik A. L. / TEKİRDAĞ - 2.500 TL+Tablet

Yazınsal Eser Üçüncüsü - BUSE ŞEN - Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Lisesi / SİNOP - 2.500 TL+

Görsel Eser Üçüncüsü

MERT UTKU DALGIÇ - Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik A. L. / TEKİRDAĞ

Yazınsal Eser Üçüncüsü

BUSE ŞEN - Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Lisesi / SİNOP


2015 YILI DİĞER ÖDÜLLER

GÖRSEL ESERLERDE 1.000 TL MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. MEHMET AYDIN MAHMUTOĞLU - Sinop Anadolu Lisesi / Sinop - 1.000 TL

2. GÜLÇİN TAŞKIN - Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi / Mersin - 1.000 TL

3. DEVRAN DELİOĞLAN - Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi / Tekirdağ - 1.000 TL

4. AHMET KOCAOĞUL> - İmkb Şehit Erkan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi / Sinop - 1.000 TL

5. MUHAMMED MUSTAFA ALPAY - Evliya Çelebi Meslek Teknik Anadolu Lisesi / Mersin - 1.000 TL


YAZINSAL ESERLERDE 1.000 TL MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. NURGÜL ÖNDER - Mürefte Çok Programlı Anadolu Lisesi / Tekirdağ - 1.000 TL

2. MELİKE KARASU - Eyüp Aygar Fen Lisesi / Mersin - 1.000 TL

3. MİRAY UTKUALP - Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi / Tekirdağ - 1.000 TL

4. ONUR RECEPOĞLU - Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi / Tekirdağ - 1.000 TL

5. SÜMEYYE EGİN - Mezitli Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi / Mersin - 1.000 TL


FİRMA ÖZEL ÖDÜLLERİ

1

ASENA ALPARSLAN

MERSİN

İMES SANAYİ SİTESİ

2

AYÇA KARADAĞ

TEKİRDAĞ

İMES SANAYİ SİTESİ

3

FURKAN KADİR UYSAL

MERSİN

İMES SANAYİ SİTESİ

4

HASAN MERT ÖZ

MERSİN

DES SANAYİ SİTESİ

5

NİSA TALAŞMANLI

TEKİRDAĞ

DES SANAYİ SİTESİ

6

TEOMAN ATEŞ

MERSİN

DES SANAYİ S.

7

İSMET BARAN ÖZCAN-MERT CAN BAŞ

SİNOP

ASLAR PRES

8

FATMA AYDIN

TEKİRDAĞ

ASLAR PRES

9

HASAN SANCA

MERSİN

ASLAR PRES

10

AYDEMİRHAN KÖROĞLU

TEKİRDAĞ

R. ORHAN ERMEÇ

11

NURŞAH ASLAN

TEKİRDAĞ

ENTES ELEKTRONİK

12

SEFER TAN

MERSİN

ENTES ELEKTRONİK

13

SENA GÜL KAVAS

MERSİN

ENTES ELEKTRONİK

14

CEMALETTİN POLAT

TEKİRDAĞ

BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK

15

MERVE DEVECİ

SİNOP

BİRLEŞİM MÜH

16

DERİN ASLAN

MERSİN

BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK

17

BERFİN KAPLAN

TEKİRDAĞ

UNO EKMEK

18

İLYAS GÖKAY HAZIR

MERSİN

UNO EKMEK

19

BİNNUR HEYBETLİ

TEKİRDAĞ

UNO EKMEK

20

GAMZE KUTLU

TEKİRDAĞ

ELEKTROTEL

21

GİZEM DURAN

TEKİRDAĞ

ELEKTROTEL

22

KUDRET RUÇ

TEKİRDAĞ

ELEKTROTEL

23

MEHMET EMRE ÇIRAK

SİNOP

STANDART POMPA

24

HATİCE KURTULUŞ

SİNOP

STANDART POMPA

25

GÜLFİDAN TURAN

TEKİRDAĞ

STANDART POMPA

26

GÖZDE CENGİZ

MERSİN

DATA MERKEZİ

27

ADNAN DOĞUKAN TOPRAK

MERSİN

DATA MERKEZİ

28

BEYZA REYYAN ULUS

MERSİN

DATA MERKEZİ

29

MEHMET ÇÖNGE

SİNOP

METALSAC

30

ENNUR UYSAL

SİNOP

METALSAC

31

MEHMET EMİN GÜLEKEN

MERSİN

METALSAC

32

BERKE KABATAŞ

TEKİRDAĞ

ECE PETROL

33

GÜLCAN KÜLCÜ

SİNOP

ECE PETROL

34

RECEP KOCA

SİNOP

ECE PETROL

35

BEYZANUR KARAKUŞ

MERSİN

GOLD BİLGİSAYAR

36

SÜLEYMAN OĞULCAN SEYMEN

TEKİRDAĞ

GOLD BİLGİSAYAR

37

AYŞENUR ÖZCAN

TEKİRDAĞ

GOLD BİLGİSAYAR

38

VEDAT BADİÇ

MERSİN

ERA ELEKTRONİK

39

BURHAN DEMİRCAN

SİNOP

ERA ELEKTRONİK

40

HAVVA DAĞISTAN

MERSİN

PENTA

41

SÜEDA DÖNMEZ

TEKİRDAĞ

PENTA

42

GÖZDE DUYU

TEKİRDAĞ

PENTA

43

AYŞEGÜL GÜRLEYEN

TEKİRDAĞ

BİLNET BASIM SANAYİ

44

BAŞAK ÖZKUK

TEKİRDAĞ

BİLNET BASIM SANAYİ

45

BESTE MERT

TEKİRDAĞ

BİLNET BASIM SANAYİ

46

EDA AYLİN ÇATAK

TEKİRDAĞ

COCA COLA

47

DERYA ÇAĞLAR

MERSİN

COCA COLA

48

OĞUZHAN BİLGİÇ

TEKİRDAĞ

COCA COLA

49

SENA ERENLER

MERSİN

BEYBİ

50

SEVİMSU TIKIR

MERSİN

BEYBİ

51

ONUR KIRIK

SİNOP

BEYBİ

52

CENNET SEVİM

SİNOP

DİLEK GIDA

53

MELTEM AKÇAY

TEKİRDAĞ

DİLEK GIDA

54

ABDULLAH KAAN YALÇIN

MERSİN

DİLEK GIDA

55

BAŞAK SEVMEZ

TEKİRDAĞ

SARITAŞ ÇELİK

56

BURCU CAN

MERSİN

SARITAŞ ÇELİK

57

MERVE COŞKUN

MERSİN

SARITAŞ ÇELİK

58

PAKİZE DEFNE ŞEN

MERSİN

SARITAŞ ÇELİK

59

SERRA BENGİ KAPTAN

MERSİN

SARITAŞ ÇELİK

60

SİNEM KÜÇÜKBAŞ

SİNOP

İMES PETROL

61

EDA TAŞ

TEKİRDAĞ

İMES PETROL

62

EZGİ İDİL TİRYAKİ

SİNOP

İMES PETROL

63

AYŞENUR ESMA DEMİREL

SİNOP

ERAL İNŞAAT

64

BERKAN MOLLA

TEKİRDAĞ

ERAL İNŞAAT

65

NİSANUR KARAKUZU

TEKİRDAĞ

ERAL İNŞAAT

66

SİMGE AVŞAR

 TEKİRDAĞ

ÖNAYSAN METAL

67

TAYYİBE HATİCE ÖNGE

MERSİN

ÖNAYSAN METAL

68

ERVA ÇOLAK

MERSİN

ÖNAYSAN METAL

69

NURDAN ODABAŞ

TEKİRDAĞ

SÜTAŞ

70

ALEYNA DURDU

SİNOP

SÜTAŞ

71

BUSE SAĞIR

MERSİN

SÜTAŞ

72

SEMRA AYDIN

TEKİRDAĞ

YILDIZ CAM

73

YAREN BÜBER

MERSİN

YILDIZ CAM

74

BEDRİYE YENİLMEZ

MERSİN

YILDIZ CAM