2014 Yılı Dereceleri: ÇANAKKALE - AYDIN - SİVAS

BİRİNCİLER

Denizay ÇALIŞKAN - Biga Atatürk Anadolu Lisesi / Çanakkale - 7.500 TL + IPAD

Ezgi DERİN - Aydın Fen Lisesi / Aydın - 7.500 TL + IPAD


Görsel Eser Birincisi

Denizay ÇALIŞKAN - Biga Atatürk Anadolu Lisesi / Çanakkale

Yazınsal Eser Birincisi

Ezgi DERİN - Aydın Fen Lisesi / Aydın


İKİNCİLER

Görsel Eser İkincisi - Adnan ÇOBANOĞLU - Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi / Aydın - 5.000 TL + IPAD

Yazınsal Eser İkincisi - Deniz KÜÇÜKELÇİ - Gelibolu Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Çanakkale


Görsel Eser İkincisi

Adnan ÇOBANOĞLU - Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi / Aydın

Yazınsal Eser İkincisi

Deniz KÜÇÜKELÇİ - Gelibolu Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Çanakkale


ÜÇÜNCÜLER

Görsel Eser Üçüncüsü - Nesibe DENİZLİ - Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi / Sivas - 2.500 TL + IPAD

Yazınsal Eser Üçüncüsü - Nazlı Yağmur HASRET - Aydın Fen Lisesi / Aydın - 2.500 TL + IPAD

Görsel Eser Üçüncüsü

Nesibe DENİZLİ - Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi / Sivas

Yazınsal Eser Üçüncüsü

Nazlı YAĞMUR HASRET - Aydın Fen Lisesi / Aydın


2014 YILI DİĞER ÖDÜLLER

GÖRSEL ESERLERDE 1.000 TL MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. IŞIK KAYA - Vahit Tuna Anadolu Lisesi / Çanakkale - 1.000 TL

2. MURTAZA YAMAN - Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi / Aydın - 1.000 TL

3. YASİR EKİNCİ - Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi / Sivas - 1.000 TL

4. RESUL DAYI-OSMAN DOĞANAY -AYDIN KUNDUZ-TUĞRUL CAN AKKAŞ-SEFA EKİNCİ-BERSAN KELİCİ - Sivas Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi / Sivas - 1.000 TL

5. MUHAMMED HASAN ÇETİNER-ATA GÜLER-MURAT SARISAKAL-MUSTAFA GÜLŞEN - Çınaroğlu Anadolu Lisesi / Çanakkale - 1.000 TL


YAZINSAL ESERLERDE 1.000 TL MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1. FUNDA GÜLÜ - Söke Anadolu Lisesi / Aydın - 1.000 TL

2. CEREN İÇÖZ - Aydın Fen Lisesi / Aydın - 1.000 TL

3. MELİKE CEREN ASLAN - Hüseyin Akif Terzioğlu Güzel Sanatlar Lisesi / Çanakkale - 1.000 TL

4. AHMEDİ DURAN ALIÇ - Sivas Yenişehir Anadolu Lisesi / Sivas - 1.000 TL

5. Ali ÇETİN - Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Sivas - 1.000 TL


FİRMA ÖZEL ÖDÜLLERİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLER
1. DES Sanayi Sitesi - ITIR AYLİN VURAL / AYDIN
2. DES Sanayi Sitesi - ŞEVKİ ŞEN / AYDIN
3. UMUR KAĞIT - SEÇİL ŞAHİN / SİVAS
4. UMUR KAĞIT - SELİN SANLI / ÇANAKKALE
5. UMUR KAĞIT - DENİZ ÇINAR / SİVAS
6. UNO EKMEK - ÇİĞDEM CANDAN / ÇANAKKALE
7. UNO EKMEK - İLAYDA KAPUCUOĞLU / AYDIN
8. UNO EKMEK - YAĞIZ BOZAN / ÇANAKKALE
9. UNO EKMEK - SİNEM KIZILÖZ / SİVAS
10. UNO EKMEK - TOPRAK MOĞULKOÇ / SİVAS
11. UNO EKMEK - SEHER YARICI / ÇANAKKALE
12. UNO EKMEK - SERHAT ALİ DEĞİRMENBAŞI / ÇANAKKALE
13. UNO EKMEK - SÜLEYMAN BURAK ÇIKIKÇI / AYDIN
14. UNO EKMEK - MELİKE NESİL / ÇANAKKALE
15. UNO EKMEK - NİL BİLGİN / ÇANAKKALE
16. UNO EKMEK - GÖKHAN YILMAZ / SİVAS
17. UNO EKMEK - DUYGU KAMACI / AYDIN
18. UNO EKMEK - ŞEHRİNUR DEMİREL / ÇANAKKALE
19. UNO EKMEK - OKTAY NOMANOĞLU / ÇANAKKALE
20. UNO EKMEK - SİNAN SEVİM / ÇANAKKALE
21. DERYA İNŞAAT - OKAN AŞKAN / ÇANAKKALE
22. ENTES ELEKTRONİK - CEREN YILANLI / AYDIN
23. ENTES ELEKTRONİK - DİLŞAN ÖZCANOĞLU / AYDIN
24. ENTES ELEKTRONİK - ÖZNUR CENCİK / ÇANAKKALE
25. TAMAŞ SİMGE - GEÇER / AYDIN
26. TAMAŞ - BUSE KAYA / AYDIN
27. YILDIZ CAM - CEYDA ÇİRAN / ÇANAKKALE
28. YILDIZ CAM - ÇAĞATAY ERENSOY / SİVAS
29. STANDART POMPA - ÇAĞDAŞ FİDAN / ÇANAKKALE
30. STANDART POMPA - GÜLSER GÜNLÜ / AYDIN
31. STANDART POMPA - GÜLSEREN KÜÇÜK / AYDIN
32. STANDART POMPA - SİMAY YILMAZ / AYDIN
33. STANDART POMPA - BEYZA HALİME KÜRKÇÜ / ÇANAKKALE
34. ANT TEKSTİL - EDA MACİT / SİVAS
35. ANT TEKSTİL - EMİNE TUTALOĞLU / AYDIN
36. AS METAL - GİZEM KURNAZ / ÇANAKKALE
37. AS METAL - GÜLCE CEYLAN / ÇANAKKALE
38. BİLNET - HÜLYA ÇATALÇAM / SİVAS
39. BİLNET - MEHMET EMRE SEVER / ÇANAKKALE
40. BİRLEŞİM MÜH. - ZEHRA ÖZDEN / ÇANAKKALE
41. BORŞEN - PINAR KILIÇ / AYDIN
42. BORŞEN - MEHMET UMUT MUTLU / ÇANAKKALE
43. ECE PETROL - FERDA ARIK / AYDIN
44. ECE PETROL - GAMZE ASLAN / ÇANAKKALE
45. ERA ELEKTRONİK - BÜŞRA ÇOKLU / ÇANAKKALE
46. ERAL İNŞAAT - ÖMER FARUK BAL / AYDIN
47. ERAL İNŞAAT - ÖZLEM NUHOĞLU / AYDIN
48. GOLD BİLGİSAYAR - SELİN CEYLAN / AYDIN
49. GOLD BİLGİSAYAR - TÜRKÜ ÇEBİ / ÇANAKKALE
50. İMSER LOJİSTİK - DOĞA BULUZ / SİVAS
51. İMES PETROL - GAMZE ASLAN / ÇANAKKALE
52. İMES PETROL - GÜL GÜLŞEN / ÇANAKKALE
53. KORKMAZ ÇELİK - HARUN KÖKSAL / SİVAS
54. KURUKAHVECİ MEHMET EFENDİ - HASRET SAĞLAMÖZ / ÇANAKKALE
55. METALSAC - MUZAFFER SUSAMIŞ / SİVAS
56. ERENDEMİR - SERDAR DURU / AYDIN
57. NOBİS - VİLDAN YALÇIN / SİVAS
58. NOBİS - BEGÜM ŞENGÜL / ÇANAKKALE
59. ÖNAYSAN METAL - DİDEM SELİN ŞEKER / SİVAS
60. ÖNAYSAN METAL - ERCE ÖZDEN / SİVAS
61. SARITAŞ - ESMA DÖNMEZ / ÇANAKKALE
62. SARITAŞ - AHMET OĞUZ GÜZEL / ÇANAKKALE
63. SARITAŞ - ASYA AYŞE ŞEMŞEK / ÇANAKKALE
64. SARITAŞ - CEMAL KUTAY KAHRAMAN / SİVAS
65. SARITAŞ - GAMZE ARVİŞ / AYDIN
66. DUDULLU OSB - EREN ÖZDEMİR / SİVAS
67. DUDULLU OSB - ERSİN DAĞDEVİREN / SİVAS
68. TÜRKYURT - KEMAL ERKİN KOPUZCA / ÇANAKKALE
69. TÜRKYURT - KÜBRA YILDIRIM / SİVAS
70. DUDULLU OSB - M.ÇAĞRI GÜZEL / SİVAS
71. DUDULLU OSB - ÖZGE KARAKELLE / SİVAS
72. DUDULLU OSB - SEMA KUTBAY / SİVAS
73. DUDULLU OSB - SEDANUR ŞENOL / SİVAS
74. DUDULLU OSB - DERYA TUTAR / SİVAS
75. SASPA - İLAYDA AYDAN / ÇANAKKALE
76. SASPA - İLKER EROL / ÇANAKKALE
77. ARSAN KAUÇUK - FİRUZE DENİZ / AYDIN
78. ARSAN KAUÇUK - GÜVEN BETÜL ÖNER / ÇANAKKALE
79. ARSAN KAUÇUK - ÖZLEM ÇALIŞKAN / ÇANAKKALE
80. ARSAN KAUÇUK - ÖZLEM İNCEOĞLAN / AYDIN
81. DUDULLU OSB - AKANAY ATMAR / SİVAS
82. DUDULLU OSB - SEMANUR ASLAN / SİVAS
83. DUDULLU OSB - SEDANUR POLAT / SİVAS
84. DUDULLU OSB - ESMA CEREN SARIÇİÇEK / SİVAS
85. DUDULLU OSB - SELDA MACİT / SİVAS
86. DUDULLU OSB - SEMANUR YAMAN / SİVAS
87. DUDULLU OSB - BURAK ARSALAN / SİVAS
88. DUDULLU OSB - TARIK TÜRKEL / SİVAS