2013 YILI DERECELERİ: EDİRNE - OSMANİYE - TRABZON

BİRİNCİLER

Görsel Eser Birincisi - Umut Furkan SOLAK - Maçka Kayalar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi / Trabzon - 7.500 TL + IPAD

Yazınsal Eser Birincisi - Yasemin KENGER - Kadirli Osmangazi Anadolu Lisesi / Osmaniye - 7.500 TL + IPAD


Görsel Eser Birincisi

Umut Furkan SOLAK - Maçka Kayalar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi / Trabzon

Yazınsal Eser Birincisi

Yasemin KENGER - Kadirli Osmangazi Anadolu Lisesi / Osmaniye


İKİNCİLER

Görsel Eser İkincisi - Rufat MAMMADOV - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne - 5.000 TL + IPAD

Yazınsal Eser İkincisi - Esma KOCAMAN - Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi / Osmaniye - 5.000 TL + IPAD


Görsel Eser İkincisi

Rufat MAMMADOV - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne

Yazınsal Eser İkincisi

Esma KOCAMAN - Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi / Osmaniye


ÜÇÜNCÜLER

Görsel Eser Üçüncüsü - Nur Betül YAVUZ - Güzel Sanatlar Lisesi / Osmaniye - 2.500 TL + IPAD

Yazınsal Eser Üçüncüsü - Murat AYAZOĞLU - Hasan Cansız KOM Çok Programlı Lisesi / Trabzon - 2.500 TL + IPAD

Görsel Eser Üçüncüsü

Nur Betül YAVUZ - Güzel Sanatlar Lisesi / Osmaniye

Yazınsal Eser Üçüncüsü

Murat AYAZOĞLU - Hasan Cansız KOM Çok Programlı Lisesi / Trabzon


2013 YILI DİĞER ÖDÜLLER

GÖRSEL ESER KATEGORİSİNDE ÖDÜL KAZANAN ÖĞRENCİLER

  1. Ebru KUZUR - Akçaabat Derecik Lisesi / Trabzon - 1.000 TL  Mansiyon
  2. Fatma Nur KOÇAL - Fatma Yasemin KOYUN - Vakfıkebir İMKB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi / Trabzon - 1.000 TL  Mansiyon 

  3. Halil İbrahim ÇİÇEK - Cebelibereket Anadolu Lisesi / Osmaniye - 1.000 TL  Mansiyon
  4. Gamze ÇEVİK - Trabzon İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi  / Trabzon - 1.000 TL  Mansiyon

  5. Betül KARA - 88. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi / Trabzon - 1.000 TL  Mansiyon
  6. Bilal SARITEKE - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
  7. Halil İbrahim KURTUL - Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
  8. Elif İnci YILDIRIM - Melahat Kilimci Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
  9. Mislina ŞAHİN - Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
10. Şule KÜÇÜKOĞLU - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - IPAD
11. Şebnem TUNÇAKIN - Şahika Erkurt Anadolu Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
12. Zeynep KÜÇÜK - Akçaabat Derecik Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - IPAD
13. Tarık KORKMAZ - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - IPAD
14. Hande KARAHAN - Muzaffer Atasoy Anadolu Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - IPAD
15. Oğulcan AKINCI - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
16. Sümeyra BOLATGIRAN - Mehmet Akif Ersoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
17. Zeliha YUMŞAK - Rahime Hatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
18. Şule KIRŞAN - A.Keskinler Güzel Sanatlar Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - IPAD
19. Mert ERGÜN - Edirne Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
20. Duygu ÇAKIR - Maçka Kayalar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
21. Emine YEŞİLDAL - Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
22. Şeyma LAKOT - Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
23. Zeynep ESMER - Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
24. İpek DALKILIÇ - Kadirli Anadolu Lisesi Osmaniye / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
25. Müveddet Cansel YOLSORMAZ - Şahika Erkurt Anadolu Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
26. Eda Nahide ÇELİK - Trabzon Fen Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
27. Kübra DUĞAN - Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
 

YAZINSAL ESER KATEGORİSİNDE ÖDÜL KAZANAN ÖĞRENCİLER

  1. Iraz KUVVETLİ - Cebelibereket Anadolu Lisesi / Osmaniye - 1.000 TL  Mansiyon 
  2. Merve ÇAPTUĞMAN - Edirne Anadolu Sağlık Meslek Lisesi / Edirne - 1.000 TL  Mansiyon 
  3. Ali Cihad GEDİK - Kadirli Anadolu Lisesi / Osmaniye - 1.000 TL  Mansiyon 
  4. Yalçın TUNÇ - Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi / Trabzon - 1.000 TL  Mansiyon 
  5. Tuğba GİZLİCE - Osmaniye Anadolu Sağlık Mes.Lisesi / Osmaniye - 1.000 TL  Mansiyon 
  6. Şeymanur ÇUKADAR - Kadirli Anadolu Öğretmen Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
  7. Seda Nur AKTOZ - Düziçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
  8. Emine GÜMBÜR - Kadirli Anadolu Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - IPAD
  9. Deniz KARANLIK - Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
10. Ali AKÇİN - Sürmene Cevdet Cavit Şenkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - IPAD
11. Reyhan KARAKAŞ - Maçka Ticaret Meslek Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - IPAD
12. Gülşah DEMİRBOZAN - Edirne Serhat İMKB Kız Tek. ve Mes. Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
13. Cansu AÇIŞ - Edirne Kız Teknik ve Meslek Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
14. Kevser KİRŞEN - Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
15. Yağmur ZİNCİR - Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
16. Anıl İMRAK - Lalapaşa Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
17. İsmail Batın DOLAY - Keşan Fen Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
18. Sevalnur KASAP - Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
19. Büşra Gökçen KURU - Adnan Oğuz Anadolu Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
20. Gözde SARI - Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
21. Leyla SARIKÖSE - Bahçe Anadolu Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
22. Bilgenur UYGUR - Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi / Trabzon - Firma Özel Ödülü - Notebook
23. Ecem ÖZDEMİR - Edirne Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
24. Melis Sıla BERBER - Edirne Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
25. Ecem GÜRKAN - Edirne Kız Teknik ve Meslek Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook
26. Derya ÇELİMLİ - Kadirli Anadolu Öğretmen Lisesi / Osmaniye - Firma Özel Ödülü - Notebook
27. Melike BAYRAKTAR - Keşan Anadolu Lisesi / Edirne - Firma Özel Ödülü - Notebook